KARBON FİBER GÜÇLENDİRME MERKEZİ olarak 10 yılı aşkın süredir sektörde adımızı hızlıca duyurduk. Profesyonel mühendislik hizmeti veren firmamız hemen her yapıda karbon fiber teknolojisinin imkanlarından faydalanarak hızlıca ve güvenilir güçlendirme yöntemleri sunar. Bunun yanında statik can güvenliği sağlayan uygulamalar yapmaktadır. Yapıların her aşamasında özenle çalışma sağlayan uzman ekipler tarafından yönetilir. Firmamızın amacı yaşanılabilir, sağlam yapılar imkânı sağlamaktır. Güçlendirme çalışmalarımız ile yapıları güvenli hâle getirirken, diğer mühendislik hizmetlerimiz ile risksiz, uzun ömürlü yapılarda yaşam imkânı sunuyoruz.

Firma olarak ülkemizin ve ege bölgesinin birçok bölgesinde ve semtinde profesyonel mühendislik hizmetlerimiz ile güçlendirme ve diğer yapı mühendisliği işlemleri sağlıyoruz. Günümüz teknolojisi ve bu teknolojinin sunduğu son ürünler ile mimari dokuların özgün yapısını koruyarak tüm mühendislik işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sektörden öğrendiğimiz ve uyguladığımız tecrübelerimiz ile yapılarda uygulanan tüm bürokratik işlemlerin takibini yaparak her bölgedeki yapılara dokunuyoruz ve plan, proje, izin, ruhsat, güçlendirme ve karbon fiber işlemleri ile yapıları güvenle yaşanılabilir hale getiriyoruz.

KARBON FİBER GÜÇLENDİRME MERKEZİ olarak yıllardır sektörde İstanbul’da ve birden fazla ilde sunduğumuz hizmetlerimize doğal güzellikleri ile ünlü AYDIN, KUŞADASI, DİDİM, SÖKE, BODRUM, MUĞLA, MARMARİS gibi tarih boyunca birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan, dünyada en güzel kıyılar arasında bilinen bölgede de devam etmekteyiz. Bölgede de güçlendirme işlerimizde başarıyla ilerlerken işimizi profesyonel yapmanın verdiği özgüvenle daha fazla yapıya ulaşarak yaşanabilirliği doğayla beraber sürdürmeyi hedefliyoruz.